12/02/2020 14:02 Автор:Адміністратор
Ціна Широкиного. З початку боїв за село загинуло 12 цивільних та 58 українських військових, задокументовано 14 типів порушень прав людини
12 лютого в Києві правозахисники презентували звіт «Крайня точка» про дотримання прав людини та норм міжнародного гуманітарного права в селі Широкине Донецької області. Дослідження охоплює весь період збройного протистояння на Донбасі, починаючи з 2014 року. Моніторинговий звіт підготував Східноукраїнський центр громадських ініціатив.
11/02/2020 14:02 Автор:Адміністратор
5 років порушень прав людини та норм МГП в Широкиному: в Маріуполі презентували звіт «Крайня точка»
10 лютого 2020 року у 5 річницю початку «Павлопіль-Широкинської наступальної операції» та звільнення села Широкиного у Маріуполі презентували звіт «Крайня точка» та обговорили концепцію законопроекту про населені пункти на лінії зіткнення.
24/01/2020 17:01 Автор:Адміністратор
В Станиці Луганській правозахисники обговорили з місцевими жителями концепцію законопроекту про населені пункти «сірої зони»
23 січня в смт Станиця Луганська Луганської області правозахисники «Східноукраїнського центру громадських ініціатив» обговорили з місцевими жителями концепцію законопроекту про населені пункти на лінії зіткнення.
21/01/2020 20:01 Автор:Адміністратор
Правозахисники обговорили з жителями прифронтового Торецька концепцію законопроекту про населені пункти «сірої зони»
21 січня в місті Торецьк Донецької області правозахисники «Східноукраїнського центру громадських ініціатив» обговорили з місцевими жителями концепцію законопроекту про населені пункти на лінії зіткнення.
24/12/2019 17:12 Автор:Адміністратор
Про документальний фільм «Крихка Свобода» дізналися у Сполучених Штатах
В кінці року стало відомо про те, що короткометражний документальний фільм «Крихка свобода» став одним з переможців конкурсу на включення до каталогу найкращих проектів українського кіно для Американського кіноринку - American Film Market.
18/12/2019 19:12 Автор:Адміністратор
Східноукраїнський центр громадських ініціатив відкриває вакансію молодшого юриста-аналітика
«Східноукраїнський центр громадських ініціатив» (СЦГІ) - це громадська організація із понад 15 річним досвідом правозахисної роботи. Від початку збройного конфлікту Центр працює над відновленням справедливості та миру на сході України через документування порушень прав людини в ході конфлікту, надання правової допомоги постраждалим та стимулювання суспільного діалогу з питань відновлення миру та справедливості.
12/12/2019 18:12 Автор:Адміністратор
Жителі можуть втратити право власності на землю, якщо будинок знищили артилерією: правозахисники обговорили необхідність спеціального закону про населені пункти "сірої зони"
11 грудня в рамках правозахисної неКонференції відбулося публічне  обговорення "Чи потрібен спеціальний закон про населені пункти "сірої зони"? Під час заходу адвокат Андрій Остапенко та голова "Східноукраїнського центру громадських ініціатив" Володимир Щербаченко презентували концепцію законопроекту про населені пункти, розташовані поблизу лінії розмежування. Правозахисники закликали до дискусії щодо необхідності такого законопроекту.