23/04/2018 14:04
Розшукуємо юристів для активізації офіційних розслідувань

 

ГО “Східноукраїнський центр громадських ініціатив” (СЦГІ) запрошує до співпраці правозахисників та юристів, які мають інформацію про випадки неефективного розслідування та неефективного судового розгляду кримінальних проваджень щодо грубих порушень прав людини, вчинених у ході збройного конфлікту на сході України.

СЦГІ – правозахисна організація, яка здійснює документування грубих правопорушень, що сталися під час збройного конфлікту на Донбасі. Ми збираємо  інформацію насамперед про незаконні ув’язнення, катування, вбивства, випадки руйнування житла, поранення, насильницькі зникнення, залучення дітей до участі у збройних формуваннях, факти гендерно-обумовленого насильства тощо.

У рамках проекту “Проблеми розслідування злочинів і відновлення справедливості стосовно осіб, що постраждали від грубих порушень прав людини під час збройного конфлікту на сході України” Центр збирає інформацію про системні проблеми, що виникають у ході проведення офіційних розслідувань злочинів, скоєних насамперед щодо цивільного населення. Шляхом аналізу матеріалів кримінальних справ та опитування потерпілих, ми працюємо над вивченням вказаних проблем та готуємо тематичний моніторинговий звіт.

Запрошуємо до співпраці правозахисників та громадських активістів, які мають інформацію про випадки неефективного розслідування та судового розгляду конкретних кримінальних проваджень із наведеної вище тематики та зацікавлені в оприлюдненні  зазначених фактів.

Ми пропонуємо обмін інформацією, допомогу в оприлюдненні фактів неефективних розслідувань, затягування судових справ та інших порушень, спільне проведення публічних заходів та різні форми співпраці.

За більш детальною інформацією просимо звертатися за контактами:

E-mail: zahumanrights@gmail.com,  тел.:  +380 67-720-97-95.

Вказана робота здійснюється СЦГІ в рамках діяльності Коаліції «Справедливість заради миру на Донбасі», у співпраці з Гельсінським фондом прав людини (Варшава), завдяки грантовій підтримці NED.