05/10/2023 19:10 Автор:Адміністратор
СЦГІ виграв в ЄСПЛ справу щодо засекречення генпланів міст
Європейський суд з прав людини ухвалив рішення, в якому визнав, що приховування від громадян України генеральних планів їхніх міст є порушенням Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод. Суд визнав порушення статті 10-ї Конвенції про право на свободу вираження поглядів, що включає в себе право вільно отримувати і поширювати інформацію.  Рішення було прийнято за скаргою Громадської організації «Східноукраїнський центр громадських ініціатив», яка багато років працювала над розсекреченням для громадськості містобудівної документації.
20/02/2024 09:02 Автор:Адміністратор
Тривають консультації щодо вдосконалення механізму репарацій для цивільних полонених. СЦГІ провів фокус-групу з профільними організаціями
Східноукраїнський центр громадських ініціатив продовжує консультації щодо вдосконалення механізму справедливих репарацій для цивільних, які були позбавлені свободи під час російської агресії проти України та для рідних таких осіб.
11/02/2024 15:02 Автор:Адміністратор
Східноукраїнський центр громадських ініціатив оголошує вакансію проектного менеджера
«Східноукраїнський центр громадських ініціатив» (СЦГІ) - це громадська правозахисна організація із понад 20 річним досвідом роботи.
25/01/2024 09:01 Автор:Адміністратор
В Переяславі відкрили мандрівну виставку «На Зламі» та дискутували на тему чи можуть українці російського походження боротись за Україну
24 січня в м. Переяслав Київської області в приміщенні Мистецької галереї КЗ «Переяславський ЦКМ» відбулася презентація мандрівної виставки «На Зламі» про зміни в житті цивільного населення внаслідок війни в Україні.
24/01/2024 10:01 Автор:Адміністратор
CЦГІ здійснює проект з вдосконалення механізму репарацій для цивільних полонених: відбулися перші фокус-групи з постраждалими
20 – 21 лютого «Східноукраїнський центр громадських ініціатив» провів фокус-групи з колишніми цивільними полоненими та їхніми родичами в рамках реалізації дослідницького проекту у співпраці із британською правозахисною організацією Ceasefire. Метою проекту є вдосконалення механізму справедливих репарацій для цивільних осіб, які були позбавлені свободи під час російської агресії проти України та для рідних таких осіб.
18/12/2023 11:12 Автор:Адміністратор
Мандрівна виставка «На Зламі» продовжує подорож Чернігівщиною
14 грудня в м. Прилуки на Чернігівщині у приміщенні Прилуцького краєзнавчого музею імені В. І. Маслова відбулося відкриття мандрівної виставки «На Зламі».
12/12/2023 18:12 Автор:Адміністратор
Річна зустріч СЦГІ з партнерами: підсумки, плани, навчання
8-10 грудня «Східноукраїнський центр громадських ініціатив» провів річну підсумкову зустріч з партнерами в рамках проекту «Посилення громадянського суспільства для трансформації культури пам'яті - ненасильницькі зусилля для протидії війні Росії проти України».
26/11/2023 10:11 Автор:Адміністратор
В Словаччині презентували книгу про перше окуповане місто сходу України
21 та 22 листопада правозахисники «Східноукраїнського центру громадських ініціатив» провели презентації книги «Місто, з якого почалася війна» та обговорення російсько-української війни в Словаччині.  Заходи пройшли в  Освітньому центрі Університету Матея Бела в м. Банська Бистриця та для школярів старших класів у Двомовній середній школі «Євангельська об'єднана школа» в м. Мартін.