05/10/2023 19:10 Автор:Адміністратор
СЦГІ виграв в ЄСПЛ справу щодо засекречення генпланів міст
Європейський суд з прав людини ухвалив рішення, в якому визнав, що приховування від громадян України генеральних планів їхніх міст є порушенням Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод. Суд визнав порушення статті 10-ї Конвенції про право на свободу вираження поглядів, що включає в себе право вільно отримувати і поширювати інформацію.  Рішення було прийнято за скаргою Громадської організації «Східноукраїнський центр громадських ініціатив», яка багато років працювала над розсекреченням для громадськості містобудівної документації.
06/06/2024 14:06 Автор:Адміністратор
В Жашкові відкрили мандрівну виставку «На Зламі»
 4 червня  в м.Жашків, Черкаська область у приміщенні Центральної бібліотеки для дорослих (вул. Соборна, 38ж) Східноукраїнський центр громадських ініціатив  презентував мандрівну виставку «На Зламі».
17/05/2024 10:05 Автор:Адміністратор
Мандрівна виставка про війну «На Зламі» завітала до Корсунь-Шевченківського
14 травня в м.Корсунь-Шевченківський, Черкаська область у приміщенні Корсунь-Шевченківського державного історико-культурного заповідника (вул. Острів Коцюбинського, 4) Східноукраїнський центр громадських ініціатив  презентував мандрівну виставку «На Зламі».
24/04/2024 10:04 Автор:Адміністратор
В польському Гданську обговорили гібридні методи Росії з розгортання збройних конфліктів на прикладі першого окупованого міста Донбасу
 «Східноукраїнський центр громадських ініціатив» у співпраці з Харківським національним економічним університетом імені Семена Кузнеця провів презентації книги «Місто, з якого почалася війна» в м.Гданськ, Польща. Заходи відбулися в Гданському університеті та в Українській бібліотеці міста.
09/04/2024 10:04 Автор:Адміністратор
Мандрівна виставка «На Зламі» відвідала 50-те місто
5 квітня в м.Канів, Черкаська область у приміщенні Міського будинку культури Східноукраїнський центр громадських ініціатив  презентував мандрівну виставку «На Зламі». Виставка мандрує Україною з червня 2019 року і Канів став 50-м містом, яке вона відвідала.
21/03/2024 11:03 Автор:Адміністратор
В столиці Болгарії презентували книгу «Місто, з якого почалася війна» та обговорили виклики російської агресії для пострадянських країн
18-19 березня в столиці Болгарії, м.Софія в просторі «Український вулик» та Софійському університеті Святого Климента Охридського правозахисники «Східноукраїнського центру громадських ініціатив» провели презентації книги «Місто, з якого почалася війна» та обговорили виклики російської агресії для пострадянських країн.
12/03/2024 15:03 Автор:Адміністратор
В Золотоноші відкрили мандрівну виставку «На Зламі»
6 березня в м. Золотоноша, Черкаської області в приміщенні районного будинку культури «Східноукраїнський центр громадських ініціатив» відкрив мандрівну виставку «На Зламі».
20/02/2024 09:02 Автор:Адміністратор
Тривають консультації щодо вдосконалення механізму репарацій для цивільних полонених. СЦГІ провів фокус-групу з профільними організаціями
Східноукраїнський центр громадських ініціатив продовжує консультації щодо вдосконалення механізму справедливих репарацій для цивільних, які були позбавлені свободи під час російської агресії проти України та для рідних таких осіб.