15/06/2023 23:06
ПРИЙОМ ЗАЯВОК ПРОДОВЖЕНО. «Розкажи світу про свій досвід життя в окупації». СЦГІ відкриває набір на другу навчальну програму написання текстів

Східноукраїнський центр громадських ініціатив продовжує до 20 червня прийом заявок на другий* навчальний курс з написання текстів про особистий досвід  перебування в російській окупації. До участі ми запрошуємо людей, які безпосередньо пережили жахи російської окупації, і хочуть розповісти українцям та світу про побачене. 

Ви бачили злочини, які приносить російська агресія?  Відчуваєте внутрішню потребу не замовчувати біль? Хочете, аби про злочини росіян знали у світі? 

Доєднуйтеся до нашого навчання! Описаний вами досвід може наблизити іноземців до кращого розуміння чому  варто підтримувати Україну в її боротьбі за незалежність і територіальну цілісність.

Навчання проведе Слава Світова  письменниця, сертифікована експертка з креативності, тренерка зі словесної майстерності та творчості.

Тренерка допоможе вам написати якісні тексти, навчить доносити в них свої переживання, писати про складний досвід. 

Навчання складатиметься з офлайн тренінгу та міжтренінгових завдань.

Кращі з блогів, створених в ході навчальної програми, будуть опубліковані на інтернет-ресурсах, а їх автори отримають гонорар. Обрані тексти ми перекладемо і поширюватимемо на західну аудиторію.

Під час навчального курсу учасники зможуть:

  • навчитися структурувати особисту  інформацію та почуття для написання тексту;
  • навчитися визначити основну ідею/мету тексту;
  • складати план власної історії; 
  • отримати індивідуальні рекомендації тренерки із вдосконалення тексту;
  • підготувати невеликий публіцистичний текст.

 

Дата і місце проведення. Тренінг відбудеться наприкінці червня 2023 р., найімовірніше в Києві та триватиме три дні. 

Умови участі

Участь відібраних учасників у тренінговому курсі безкоштовна. Центр забезпечує проживання та харчування під час тренінгу та компенсує документально підтверджені витрати, пов’язані із подорожжю до місця проведення тренінгу. 

Охочі взяти участь у навчанні повинні:

  • Мати досвід створення власних текстів у малих жанрах (статті, дописи у соціальних мережах, блоги, шкільні твори, тексти «в стіл» тощо).
  • Мати власну історію про життя в окупації (в т.ч. на тимчасово окупованих територіях з 2014 р.), якою ви хочете поділитися зі світом.
  • Бути готовим в рамках навчального курсу підготувати текст обсягом до 1000 слів.

Група учасників курсу формуватиметься на основі конкурсу.

Зацікавлені кандидати запрошуються подати заявку до 20 червня 2023 року за посиланням  https://forms.gle/ErB8u316Ms74ghAQA  

Кандидати запрошені до участі в тренінгу будуть повідомлені про результати відбору до 25 червня.

* У квітні цього року відбувся аналогічний тренінг для  першої групи учасників. 

Не згайте шансу отримати знання, які допоможуть Вам удосконалити письменницьку майстерність та зробити внесок в перемогу України!

 

Про навчальний курс. Даний навчальний курс відбудеться в рамках проєкту “Розширення можливостей громадянського суспільства для трансформації культури пам’яті – ненасильницький внесок у протидію агресії Росії”, що реалізується громадськими організаціями Kurve Wustrow (Німеччина) та Східноукраїнським центром громадських ініціатив (Україна) спільно з партнерами за підтримки Федерального уряду Німеччини.

Східноукраїнський центр громадських ініціатив (СЦГІ) – це громадська правозахисна організація. Від початку війни на Донбасі Центр працює над відновленням справедливості та миру в Україні. Організація документує порушення прав людини, надає правову допомогу постраждалим і стимулює суспільний діалог щодо питань, важливих для відновлення миру та справедливості (https://totalaction.org.ua/).

Kurve Wustrow (Німеччина, Вустров) - центр навчання та взаємодії з питань ненасильницьких дій.