13/11/2018 17:11
СЦГІ запрошує на тренінг з вивчення OSINT-технік

Східноукраїнський центр громадських ініціатив проведе для організацій, які займаються документуванням порушенням прав людини, тренінг з вивчення технік розвідки на основі аналізу відкритих джерел інформації (OSINT)

Захід відбудеться 20 листопада 2018 року в м.Київ.

СЦГІ запрошує зацікавлених заповнити заявку за формою до 18:00 вечора 15 листопада 2018 рокуhttps://goo.gl/SELC8F 

Програма тренінгу:

1.OSINT - техніки як інструмент для пошуку, створення, публікації та поширення інформації (історія формування OSINT-технік; поняття, принципи і джерела OSINT; збір, планування пошуку та аналізу даних; форми збору та аналізу інформації; ризики при використанні OSINT-технік).

2.Використання Інтернету для пошуку та аналізу інформації (використання ідентифікаторів для онлайн-пошуку; індексація інформації в інтернет-просторів; “невидимий” інтернет; будова сайту “зсередини”, веб-каталоги; особливості дослідження url-адрес для виявлення прихованої інформації).

3.Як правильно Google-ти і не загубитися у потоці інформації? (алгоритм пошуку інформації; розширений пошук інформації у пошукових системах; ідентифікація і пошук IP-адрес; пошук по зображенням; геолокація дописів, зображень і відео; пошук в соціальних мережах; програми для детального пошуку інформації).

4.Державні реєстри як джерела відкритої інформації (OpenData; поняття та види реєстів відкритої інформації; особливості викорстання реєстрів для пошуку інформації; пошук і перевірка інформації про фізичних і юридичних осіб в реєстрах інформації; використання OpenDataBot для моніторингу інформації).

5.Цифрова грамотність(розвиток критичного мислення; вміння відрізняти фейк від правдивої інформації; fact checking; пошук першоджерела або підтвердження інформації з декількох незалежних джерел).